• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4
  • slide5

l

Servis Hizmeti

Uniflair tarafından imal edilen tüm hassas kontrollu klima orijinal yedek parçası, sarf malzeme ve ekipmanlar ana depomuzda ve her müşterinin özel ihtiyaçlarına göre teslimata hazır stok tutulmaktadır. Bunlar genelde soğutma kompresörleri, fan motoru, mikroişlemciler, nemlendirme silindiri ve kiti, çeşitli sensörler, hava filtresi, acil durumlar için yedek mobil klima, vb. dahil olmak üzere tüm büyük parça ve sarf malzemeleri siz değerli müşterilerimiz için  hassas klima acil arizi durumlarında ve periyodik bakımlar için  destek sağlamaktayız.

Her marka hassas kontrollu klima için tüm Türkiye ve yurtdışı uzaktan izleme (modbus) hizmeti ve garanti süreleri de dahil 7/24 kesintisiz yedek parça temini  ve acil arizi teknik servis hizmeti veriyoruz.


HASSAS KONTROLLU KLIMA SERVİS VE BAKIM konusu uzmanlık ister;

Şirketler ile ilgili hizmet alım sorunlarının farkındayız ve yüksek kalitede, tam eğitimli servis ve bakım hizmeti sağlıyoruz. Firmamız, 365 gün 24 saat servis desteği sağlayabilen uzmanlar kontrolünde ve kapsamlı bir hassas kontrollu klima servis eğitim programını tamamlamış servis teknisyenleri istihdam etmektedir.
Hassas klima müşterilerimize yedek parça ve işçilik garantisini kapsayan sözleşmeler ve düzenli koruyucu planlı bakım dahil olmak üzere geniş bir yelpazede çözümler sunmaktayız

 

123ssss          123ssss